Päikeseratas pakub aastast 2016 erinevaid päikeseelektri lahendusi arvestades kliendi võimaluste ja vajadustega. Aastast 2019 kuulume Diotech Gruppi, kui asutasime Solar Wheel OÜ, mis pakub Päikeseratta kaubamärgi alt erinevaid päikeseenergia paigaldistega seotud teenuseid. 2022. aastast tegutseme ka Läti turul, kus oleme loonud ettevõtte SIA Solar Wheel LV.

Kõik meie töötajad omavad pikaajalist kogemust elektriehituse valdkonnas. Oleme teostanud elektriehituse töid erineva keerukuse ja suurusega ehitistele (sadamad, haiglad, koolid, büroohooned, terviserajad jne). Lisaks elektriehituse pädevusele on meie töötajad läbinud mitmeid taastuv- ja päikeseenergia koolitusi.

Ehitame päikeseenergiat tootvaid mikrotootmisjaamasid, tootmisjaamasid, võrguühenduseta off-grid ja hübriidelektrijaamasid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Oleme sertifitseeritud edasimüüja, paigaldaja ja hooldaja mitmetele tuntud taastuvenergia tootjatele: JA SOLAR, LG SOLAR, Huawei, Recom, GoodWe, Sungrow, SolarEdge, Kostal, Victron Energy, SMA, BYD, Fronius, Canadian Solar, Wagner, Renusol, S Flex, ABB, Pixii, Solax Power, Deye.

Päikeseratas toetab Balti keti velotuuri ja Eesti meistrivõistlusi Gravel-is.

Tule liitu Päikeseratta tiimiga!  Vaata töökuulutusi

Meie klientide hulka kuuluvad: